برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
  • فروش دستگاه لاغری فارادیک در تهران

توضیحات

تاریخ : ۱۳۹۷-۱۲-۲۳
قیمت : تماس بگیرید
مکان : تهران

فروش دستگاه فارادیک

۰۹۱۲۸۰۱۲۶۳۰

۲۰ درصد تخفیف ویژه کسانی که از طریق سایت دابی تماس حاصل فرمایند.

دستگاه فارادیک با بهترین کیفیت و پنج سال گارانتی دستگاه مخصوص سالن لاغری

بهترین قیمت دستگاه فارادیک را از اشکان طب بخواهید

حداقل روزی ۲۰ دقیقه استفاده از دستگاه استیمولـاتور (فارادیک) می تواند روزی ۱ سایز از حجم چربی های موضعی را کم کند.

حسن استفاده از این سیستم در این است افرادی که در موضع مورد نظر دچار انباشتگی چربی می باشند با رعایت حداقل رژیم غذایی می توانند نسبت به کم کردن سایز و وزن خود در کوتاهترین زمان اقدام نمایند. ارسال پالس های الکتریکی فارادیک در فرکانس بالـا باعث تحریک و متلـاشی شدن بافت های چربی شده و در آن موضع باعث به گردش افتادن بیشتر خون و اکسیژن رسانی بیشتر می شود و در نتیجه سوخت و ساز در آن موضع بیشتر شده که خود عامل اصلی از بین رفتن سریع چربی ها می شود.

همچنین این فرکانس در حین استفاده باعث تحریک ماهیچه ها شده و با منقبض و منبسط کردن ماهیچه ها باعث تقویت ماهیچه هایی می شود که مدت ها در زیر بافتی از چربی بوده و تنبل شده اند.

افرادی که دچار چاقی های مفرط می باشند و یا به دلیل زایمان دچار افتادگی های پوستی شده اند می توانند با استفاده از دستگاه استیمولاتور جهت از بین بردن آثار پوستی و یا افتادگی های پوستی استفاده نمایند. زیرا دستگاه استیمولـاتور در هنگام ضربه زدن به بافت چربی از طریق پوست باعث متراکم شدن و جمع شدن پوست می شود و پس از کم کردن وزن و سایز دچار افتادگی پوستی و ترک های پوستی نمی شوید. از دستگاه استیمولـاتور در نقاط مختلف بدن استفاده میشود.

از این مکانیزم در باشگاه های تناسب اندام مجهز؛ برای نتیجه گرفتن سریع مراجعه کنندگان نیز استفاده میشود.مکان

امتیاز آگهی شما


بالا