برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
  • میکسر استیل ۵۰۰ لیتری دست دوم

توضیحات

تاریخ : ۱۳۹۹-۰۲-۲۵
قیمت : 00
مکان : تهران

میکسر استیل ۵۰۰ لیتری-میکسر استیل کارکرده-میکسر استیل دست دوم-میکسر استیل دوجداره-میکسر ۵۰۰ لیتری-میکسر دوجداره استیل-مخزن میکسردار استیل-مخزن همزن دار استیل-مخزن ۵۰۰ لیتری استیل-استیل ۳۰۴-استیل ۳۱۶-استیل نو

توضیح:

مخزن-استیل-فلاکسی-دوجداره-چیست؟

مخزن استیل فلاکسی یا دوجداره که با عنوان مخازن نگهدارنده از آنها یاد میشود مناسب برای نگهداری مواد با توجه به اهمیت حفظ دمای آن مواد در مخازن استیل می باشند که با توجه به دوجداره بودن مانند فلاکس از خروج دمای مواد از طریق جداره اول جلوگیری میکنند و گاهی به عنوان میکسر از این مخازن استفاده میشود.

مخزن تک جداره استیل چیست؟

 تانک ذخیره تک جداره نیز مخزنی است که برای ذخیره کوتاه مدت شیرخام، شیر استاندارد شده ، شیر پاستوریزه (بعد از پاستوریزاسیون)، آب پنیر و سایر مایعات و اعمال عملیات اختلاط در طی فرآیند تولید مورد استفاده قرار میگیرد. جنس کل مخزن به جز شاسی و مهار بسته به نوع مواد از استنلیس استیل AISI 304L یا AISI 316L بسته به سفارش وکاربرد میباشد.

مخزن استیل کوئل دار چیست ؟

کف مخازن استیل کوئل بصورت لوله های مارپیچ روی هم قرار میگیرند که وظیفه تبادل دما در مخزن استیل را به عهده دارند.

برای اطلاعات بیشتر در جهت خرید مخزن استیل با عنوان میکسر استیل ۵۰۰ لیتری می توانید با شماره تماس ۰۹۱۲۵۷۷۴۸۳۹ تماس حاصل فرمائید.

میکسر استیل ۵۰۰ لیتری

دست دوم

آلیاژ ۳۰۴

دو جداره عایق

همزن دار

بدون موتور

مخزن استیل کوئل دار

کد ۳

تماس و اطلاع از قیمت میکسر استیل دست دوم ۰۹۱۲۵۷۷۴۸۳۹

آدرس دفتر و انبار :

تهران اتوبان آزادگان شرق لاین کندرو بعد از پل آیت الله سعیدی(پل چهاردانگه,اسلام شهر) یک کیلومتر جلوتر بعد از علی آباد قاجار قبل از ورودی پمپ بنزین نبش اتوبان(بنگاه مخازن و ماشین آلات استیل قاسمی پاکان)مکان

امتیاز آگهی شما


بالا